Zabiegi bioenergoterapeutyczne
bioenergoterapia  BIOENERGOTERAPIA - jest to jedna z metod (technik) medycyny niekonwencjonalnej, opierająca się na założeniu, że istnieje energia biologiczna organizmów ożywionych, którą można gromadzić, uzupełniać, przekazywać od jednych organizmów do drugich, a której poziom (nadmiar, ubytek) decyduje o zdrowiu lub chorobie.

Uzdrawianie Energią jest możliwe dlatego, że choroba charakteryzuje się brakiem energii biowitalnej w organiżmie. Zabieg polega na umiejętnym uzupełnieniu energii, a tym samym doprowadzeniu organizmu do równowagi energetycznej. Organizm będący w tej równowadze rozpoczyna proces homeostazy i samoleczenia choroby, powraca do zdrowia.
 
Działanie terapeuty polega na na lokalizacji stref zaburzeń energetycznych w ciele, ich likwidacji oraz odblokowaniu kanałów energetycznych. umiejętnym podaniu energii lub pracy tą energią, wykorzystaniu uzdrawiającego działania CHI, zabiegu manipulacyjnym  na ciałach energetycznych (biopolu, czakrach, meridianach).
Każda cywilizacja i kultura posiadała wiedzę o tej Energii.
W Indiach nosi nazwę PRANA,w Chinach CHI, w Grecji PNEUMA, na Hawajach MANA,w Starym Testamencie nosi nazwę RUACH. Inne nazwy to KI, REIKI,BIOENERGIA, MAGNETYZM ZWIERZĘCY czy ENERGIA BOSKA.
bioenergoterapia opole  W swojej praktyce wykorzystuję techniki matrycy energetycznej - dwupunktu, Choa Kok Sui - uzdrawiania pranicznego, pracy z bioenergią wg. Wojciecha Ciesielskiego, REIKI, polarity oraz zabiegu messmerycznego wg. prof. Zbigniewa Królickiego. Jestem Czeladnikiem w zawodzie bioenergoterapeuty mianowanym przez Dolnośląską Izbę Rzemieślniczą.
  Terapia jest doskonałą metodą wspomagającą leczenie. Bardzo dobre efekty przynosi w likwidowaniu wszelkich stanów zapalnych, regulacji ciśnienia, cholesterolu, cukrzycy,  rozwiązywaniu problemów emocjonalnych psychicznych apatiach i nerwicach, zablokowaniach energetycznych, migrenowych  bólach głowy czy zmiany polaryzacji partnerów w leczeniu bezpłodności i wielu innych problemów zdrowotnych.
 


,,Ludzie biegną podziwiać wysokie góry, skłębiony przestwór mórz, potężne prądy rzek,
obszar oceanu i ruchy gwiazd - a opuszczają samych siebie".
św.Augustyn
 dar masażu logo
"Dar Masażu" terapie naturalne
Opole ul. Kazimierza Pużaka 13

Rejestracja i informacja tel. 501 009 695

Projekt i realizacja Marek Mroczek "Dar Masażu" 2014
 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl