Dar Masażu      1% dla Dominika
SZANOWNI PAŃSTWO, KOCHANI PRZYJACIELE!

DOMINIK, to już 23-letni chłopak, 13 lat temu miał wypadek. Uto1 % podatku nął w wannie. Udało się go uratować ale to zdarzenie na zawsze zmieniło jego życie.
Doszło do niedotlenienia i przez to do porażenia czterokończynowego w obrębie całego ciała. W jednej chwili ze zdrowego, pełnego życia i planów chłopca stał się niepełnosprawnym dzieckiem. Początkowe opinie lekarzy wskazywały na to, że nie będzie mógł nawet samodzielnie oddychać i nigdy nie powróci do zdrowia.

Nie poddaliśmy się i postanowiliśmy walczyć. Dominik zaczął poznawać świat na nowo. Robi ogromne postępy, jest dzielny, pogodny, cierpliwy i otwarty. Jego zaangażowanie i wola życia sprawiają, że ciągle idziemy do przodu.

Dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i ludzi dobrego serca, od 13 lat kontynuujemy rehabilitację. Czas jest wypełniony aktywnym działaniem na rzecz powrotu do zdrowia. Przez 13 lat Dominik nauczył się mówić, jeść, siedzieć, śpiewać, świetnie funkcjonować z ludźmi w otoczeniu, obecnie uczy się czytać !

Po wielu efektywnych operacjach Dominik uczy się chodzić. Powodzenie gwarantuje jednak nie tylko wiara w sukces i determinacja Dominika, ale i ciągłość specjalistycznych terapii. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, ale jej efekty są bezcenne! Dominik potrzebuje codziennej, kompleksowej rehabilitacji, turnusów i obozów rehabilitacyjnych.
 
Koszt jednego turnusu to przeszło 4 tysiące zł, a comiesięczne zajęcia w domu to prawie 2 tysiące zł. Dla matki samotnie wychowującej niepełnosprawnego syna jest to osiągalne tylko przy pomocy ludzi życzliwych.

Dominik pozostał chłopakiem pełnym marzeń, tych małych i tych naprawdę wielkich. Możesz przyczynić się do ich spełnienia!
 
Jeśli nie macie Państwo wybranego celu na przekazanie 1% podatku –  
PODARUJCIE GO PROSZĘ DOMINIKOWI!

Wypełniając PIT za 2017 rok, wpiszcie w rubrykę:
„WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1 % PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”:

1. nr KRS organizacji pożytku publicznego– 0000037904
2. wnioskowaną kwotę - 1 % podatku
3. w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE 
wpiszcie koniecznie:
 „ NA REHABILITACJĘ – DOMINIK  ILCZUK nr 2519 ” 

wtedy fundusze trafią do Dominika.

Dziękuję Wam za każdy dar,  
Dominik 
 
 
 
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczynę szczęścia.
Oby były wolne od cierpienia i przyczyny cierpienia.
Oby nie były oddzielone od prawdziwego szczęścia, wolności od cierpienia.
Oby spoczywały w wielkiej równości, wolnej od przywiązania do bliskich i niechęci do nieznajomych.

Brahmaviharā - Cztery Niezmierzoności (X wiek)
Wspierane przez Hosting o12.pl